Naga MarketsGenomtec składa prospekt do Komisji Nadzoru FinansowegoGenomtec S.A. [GPW:GMT], notowana na NewConnect spółka z branży technologii medycznych, pracująca nad przełomowym systemem do diagnostyki POCT, Genomtec ID, złożyła dzisiaj do Komisji Nadzoru Finansowego prospekt emisyjny, sporządzony w związku z planowanym przeniesieniem notowań akcji spółki na rynek główny Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Genomtec planuje przeniesienia na rynek główny GPW

Główną motywacją Spółki do przeniesienia notowań jest zwiększenie rozpoznawalności Spółki i uzyskanie dostępu do większego grona długoterminowych inwestorów, włączając w to inwestorów zagranicznych.– Przeniesienie notowań akcji na rynek główny będzie kolejnym krokiem w realizacji naszej długoterminowej strategii. Spółka systematycznie się rozwija, nasz kluczowy produkt, Genomtec®ID jest w końcowej fazie rozwoju, więc uznaliśmy, że to odpowiedni moment na zmianę parkietu notowań. Wierzymy, że Genomtec jest wartościową spółką, a przeniesienie akcji zwiększy naszą rozpoznawalność nie tylko wśród największych inwestorów instytucjonalnych w Polsce, ale otworzy nam także drzwi na inwestorów zagranicznych. Zależy nam na zbudowaniu stabilnego akcjonariatu, bo projekty w branży MedTech są długofalowe, a stabilność ułatwi nam pracę nad komercjalizacją nowych rozwiązań dla pacjentów i systemu opieki zdrowotnej – komentuje Miron Tokarski, prezes zarządu i współzałożyciel Genomtec.

Flagowe rozwiązanie Spółki Genomtec®ID czyli mobilna platforma do diagnostyki genetycznej – wchodzi w ostatnią fazę rozwoju. Zgodnie z przedstawionym harmonogramem, Genomtec®ID wejdzie w fazę badań porównawczych i oceny klinicznej swoich urządzeń na przełomie roku.

Następne istotne wydarzenie korporacyjne Spółki będzie miało miejsce 8 listopada 2021, gdy Spółka opublikuje i przedstawi  wyniki za 3 kwartał 2021 r.  Podczas konferencji online, Spółka omówi dalsze kroki w procesie przeniesienia na rynek główny GPW jak również haromonogram komercjalizacji Genomtec®ID.

Kolejne ważne wydarzenie korporacyjne Spółki będzie miało miejsce 8 listopada 2021 roku, kiedy to Spółka opublikuje i poda wyniki za III kwartał 2021 roku.  Podczas konferencji online, Spółka omówi kolejne kroki w procesie przeniesienia na rynek główny GPW, a także harmonogram komercjalizacji Genomtec®ID.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: aktualny kurs dolar hrywna | bitcoin prognozy | cd projekt notowanie | notowania selvita | allegro gpw | pekao kurs | mercator forum parkiet |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here