Naga Markets


Tematem kolejnych czwartkowych warsztatów z cyklu XTB Trading Club będzie psychologia inwestowania i jej geneza. Zagadnienie przybliży Krzysztof Powierza już 19 kwietnia o godz. 16:00 w siedzibie XTB przy ul. Ogrodowej 58.

Po szkoleniu „Jak wejść na wyższy poziom tradingu” i kursie „Psychologia Skutecznego Tradingu” ze Stevem Wardem XTB pozostaje w temacie psychologii inwestowania. Podczas najbliższych warsztatów XTB Trading Club Krzysztof Powierza dokładnie omówi proces ewolucji profesjonalnego tradera. Prelegent przedstawi także swój system rozwoju na podstawie własnych doświadczeń.

Warsztaty będą dostępne również w trybie online, z wykorzystaniem technologii live streaming:

BIORĘ UDZIAŁ

O prelegencie

Krzysztof Powierza – z rynkiem walutowym związany od 2010 roku. Karierę zawodową rozpoczął w 1989 r., jako przedsiębiorca w obszarze handlu i obrotu nieruchomościami – inwestuje w nieruchomości do dzisiaj. Dzięki wieloletniej aktywności w biznesie poznał zasady i uwarunkowania rynku, zdobył szerokie doświadczenie w takich dziedzinach, jak inicjowanie przedsięwzięć, kreowanie rozwiązań, nadzorowanie projektów. Propaguje ideologię stawiania przygotowania mentalnego jako podstawy w zyskownych  inwestycjach. Preferuje zdrowy styl życia.

Cykliczne spotkanie XTB odbywają się przy ulicy Ogrodowej 58 – w każdy czwartek od 16:00 do 20:00. Więcej szczegółów pod linkiemtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here