Naga MarketsGeneral Motors zaprezentował autonomiczną taksówkę o nazwie Orgin pozbawioną kierownicy czy pedałów. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Zawód taksówkarza na wymarciu?

Zdaniem spółki korzystanie z takich pojazdów zamiast posiadania prywatnych aut pozwoli nie tylko zmniejszyć liczbę wypadków i emisję gazów cieplarnianych, ale także zaoszczędzić pieniądze konsumentów – wg szacunków może to być nawet $5 tysięcy dla przeciętnego gospodarstwa domowego w San Francisco.

Koszt funkcjonowania takiej taksówki szacuje się na $0,80/milę co pozwoli na cenę za usługę na poziomie $1/milę co w porównaniu do $2,5/milę dla taksówek obsługiwanych przez ludzi jest bardzo dużą przewagą. Koszty użytkowania pojazdów prywatnych szacuje się na $0,60/mile – oznajmił Bogusz Kasowski.


Prawdziwe akcje i futures z dźwignią nawet 5x!
SPRAWDŹ NAS

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here