Naga MarketsGemini Trust Company, LLC (Gemini), wiodąca giełda i depozytariusz kryptowalut, ogłosiła dziś, że współpracuje z Samsung Electronics. Celem jest integracja portfela “Samsung Blockchain” z platformą giełdy.

  • Gemini rozpoczyna współpracę z Samsungiem.
  • To ważny krok dla całego rynku.

Giełda łączy siły z Samsungiem

Ta integracja pozwoli użytkownikom “Samsung Blockchain Wallet” połączyć się z aplikacją mobilną giełdy w celu kupowania, sprzedawania i handlu kryptowalutami. Gemini to pierwsza amerykańska giełda kryptowalut i depozytariusz współpracująca z firmą Samsunga.

Te artykuły również Cię zainteresują
Samsung stara się ułatwić kupowanie kryptowalut przez swoich klientów. Samsung Blockchain Wallet to wygodny i bezpieczny portfel kryptowalutowy, który pozwala użytkownikom samodzielnie przechowywać swoje środki bezpośrednio na telefonach Samsung Galaxy. Podłączając swój portfel Samsung Blockchain do platformy handlowej, użytkownicy mogą kupować i sprzedawać kryptowaluty, przeglądać salda kont, a także przenosić swoje waluty do cold walletów za pomocą usługi CustodyTM w celu sobie zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Kryptowaluty to nie tylko technologia, to ruch. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Samsungiem, aby zaoferować obietnicę większego wyboru, niezależności i możliwości dla większej liczby osób na całym świecie – powiedział Tyler Winklevoss, CEO giełdy. – Teraz klienci Samsung Blockchain Wallet mogą kupować krypto w prosty i bezpieczny sposób.

Portfel Samsung Blockchain i aplikacja mobilna Gemini są dostępne w sklepie Samsung Galaxy Store dla wybranych telefonów Samsung Galaxy.

Gemini

Gemini Trust Company, LLC (Gemini) to giełda kryptowalut i depozytariusz, który pozwala klientom kupować, sprzedawać i przechowywać ponad 20 kryptowalut, takich jak bitcoin,  bitcoin cash, eteer, litecoin i zcash.

Na czele giełdy stoją od początku jej funkcjonowania bracia bliźniacy, Tyler i Cameron Winklevoss. Opinii publicznej są znani m.in. z tego, że to oni byli pomysłodawcami Facebooka i wczesnymi współpracownikami Marka Zuckerberga.

Autor poleca też: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here