Naga MarketsTydzień na rynkach w Stanach Zjednoczonych zakończył się sporymi wzrostami wszystkich indeksów. Takie zachowanie rynków to najlepsza z możliwych odpowiedzi na wszystkie zagrożenia jakie wisiały nad parkietem przy Wall Street.

W tych dobrych nastrojach przed dzisiejszą sesją, proponuję przyjrzeć się trzem wykresom spółek notowanych na giełdach za oceanem. Wszystkimi omawianymi walorami można handlować za pośrednictwem kontraktów CFD u brokera ACFX.

Jako pierwszą spółkę, która w mojej opinii zasługuje na uwagę chciałbym wymienić GENERAL ELECTRIC.

GENERAL ELECTRIC - wykres H1
GENERAL ELECTRIC – wykres H1

Po pozytywnych informacjach ze spółki cena bardzo mocno rosła, tworząc przy okazji lukę cenową. Następnie rozpoczęła się częściowa realizacja zysków, która zatrzymała się w okolicach górnego ograniczenia wspomnianej luki cenowej z 10 kwietnia. Aktualnie popyt po raz kolejny zatrzymał napór sprzedających w tym miejscu. Jeśli doszłoby do pokonania maksimów z 4 maja znacząco wzrosłyby szanse na utworzenie się kolejnej wzrostowej fali.

Drugą ciekawie wyglądającą na wykresie spółką jest HEWLETT-PACKARD.

HEWLETT-PACKARD - wykres H1
HEWLETT-PACKARD – wykres H1

Po ostatnim cofnięciu się cena kolejny raz zbliża się do istotnego średnioterminowo oporu, który w ostatnich trzech miesiącach stanowił barierę nie do przejścia. Jeśli doszłoby do realizacji formacji przypominającej swoim kształtem oRGR byłby to bardzo dobry sygnał dla liczących na wzrosty cen tego waloru. Minimalny zasięg wynikający z realizacji wchodziłby w zakres luki cenowej z 25 lutego.

Ostatnim przygotowanym na dziś wykresem jest JOHNSON&JOHNSON.

JOHNSON&JOHNSON - wykres H4
JOHNSON&JOHNSON – wykres H4

Od połowy lutego cena porusza się w tym przypadku w układzie bocznym. Ostatni miesiąc przebiegł pod znakiem lekkiego osuwania się w kierunku dolnego ograniczenia zakresu wahań. Niedźwiedziom jednak nie udało się tym razem doprowadzić ceny w to miejsce. Przeciwnie – w piątek do głosu doszły byki i wyprowadziły cenę ponad linię krótkoterminowego trendu spadkowego, generując przy tym sygnał kupna.


Potencjalne zagrania na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here