Naga MarketsZapraszamy na konferencję internetową organizowaną przez Infoinwestor.pl, która odbędzie się 9 kwietnia. Portal Comparic.pl patronuje temu wydarzeniu.

trendy 2014

Te artykuły również Cię zainteresują
Tym razem motywem przewodnim spotkania jest poszukiwanie Hossy. Webinar na żywo poprowadzi Piotr Głowacki – inwestor, Trader, Makler, Twórca i Główny analityk Serwisu Infoinwestor.pl, w którym od 4 lat codziennie publikuje z wyprzedzeniem propozycje zagrań na Forex, Akcjach i Indeksach.

Podczas bezpłatnego webinaru:

– Poznasz Technikę Mistrza Świata w Tradingu Roberta Miner’a. Nauczysz się grać z Trendem tak, aby wykorzystać z niego ile tylko można. Dowiesz się jak zarabiać duże pieniądze.

– Poszukamy Par Walutowych, które mają szanse na najsilniejsze trendy w 2014 roku. Wskażemy kierunki i zbudujemy scenariusze dla kilku najważniejszych Indeksów Światowych. Przyjrzymy się Surowcom, które po dwóch latach zapomnienia znowu interesują Traderów. Poszukamy momentów do dołączenia do nowych trendów. Ty sam zdecydujesz, które rynki są dla Ciebie najlepsze.

Dowiesz się jak dzień po dniu jak zawieramy transakcje na rynkach Walut, Indeksów i Akcji i będziesz mógł je śledzić. Dostaniesz jasne wskazania jak je po nas kopiować. Inwestowanie chyba nie może być już prostsze.

Jedynym Twoim zadaniem będzie wybrać i zapisać rynek, któremu chcesz przyjrzeć się po naszej konferencji.

Przyjdź i zobacz, że codziennie możesz otrzymywać od nas sygnały na czym i kiedy zarabiać.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here