Naga MarketsInwestycja w wiedzę wypłaca najlepsze odsetki – zgodnie z mottem Benjamina Franklina TMS Brokers zaprasza na bezpłatne szkolenia live trading. Głównym tematem pierwszego webinaru będzie to, jak należy szukać okazji inwestycyjnych, a drugim: jak poprawnie czytać wykresy.

  • W trakcie dwóch szkoleń ekspert opowie: które rynki podczas drugiej fali z COVID-19 mogą dodatkowo zyskać?
  • W jaki sposób usprawnić swój trading? Skąd czerpać merytoryczną wiedzę oraz jak i kiedy najlepiej otwierać transakcje.

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWY WEBINAR!

Te artykuły również Cię zainteresują
Ucz się od eksperta na żywo!

Live trading to spotkanie inwestorów, podczas którego uczestnicy skupiają się na analizie rynku i realnym handlu na żywo. Formuła takiej sesji szkolenia TMS Brokers dostarcza wiedzę, praktyczne wskazówki i emocje, gdyż wszystko dzieje się na rzeczywistym rachunku. Nauka w praktyce, w wygodnej formie online.

Łukasz Zembik, ekspert rynku OTC i manager odpowiedzialny za cykle edukacyjne – w tym projekt Live trading – na realnym rachunku maklerskim pokaże swoje pomysły inwestycyjne, omówi bieżącą sytuację rynkową od strony technicznej i fundamentalnej, a także opowie w jaki sposób odpowiedzialnie zarządzać kapitałem.

Podczas szkoleń Live Trading ekspert przedstawi również praktyczne techniki jak radzić sobie ze stresem związanym z nieprzewidywalnością rynku. Na bieżąco będzie komentował i uzasadniał swoje działania, co pomoże nawet niedoświadczonym osobom zrozumieć mechanizmy działania rynku.

Szkolenie Live Trading jest bezpłatne, wystarczy się na nie zapisać. Odbędzie się 12 i 19 listopada o godzinie 18:00.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here