Naga Marketsznak Wall StreetJak głęboko mogą sięgnąć obecne spadki na rynku akcyjnym? Jak identyfikować duże trendy? Zapraszamy do obejrzenia audycji Michała Stanka z QValue – “Inwestowanie (z) głową”, którego gościem w tym odcinku był Łukasz Jakubowski – dyrektor biura portfeli akcyjnych, zarządzający IPOPEMA TFI. Inwestowanie (z) głową to program, w którym poruszane są tematy różnych klas aktywów, funduszy inwestycyjnych i ich możliwości, podejścia do inwestowania, strategii inwestycyjnych oraz poruszane są kwestie związane z przewagą funduszy nad czystym inwestowaniem.

  • Ostatnio obserwujemy duże spadki na Wall Street. Czy to już zmiana trendu czy jedynie korekta w trendzie wzrostowym?
  • Jak głęboko mogą sięgnąć obecne spadki na rynku akcyjnym?
  • Czy duzi gracze po bardzo udanych ostatnich miesiącach postanowili zrealizować zyski i pozostać z boku w tle rosnących ryzyk geopolitycznych?
  • Jak identyfikować duże trendy? Które branże mogą być okazją dla inwestorów?

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here