Naga Markets2-dwóch doświadczonych Traderów odpowie na pytanie: Gdzie inwestować kapitał w obliczu nadchodzącej globalnej Bessy 2016-2017? Trader21 (sprawdź wywiad) i Piotr Głowacki będą dyskutować na temat możliwych scenariuszy i rozwiązań na różnych rynkach: akcji, obligacji, surowców oraz metali szlachetnych i walut. 

Na webinarze znajdziesz odpowiedzi m.in. na pytanie:

  • gdzie spadki będą większe – w Europie, czy w Ameryce
  • które grupy instrumentów będą dawać zarobić
  • czy bessę na rynkach złota mamy już za sobą?

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Trader21 

Twórca serwisu www.independenttrader.pl. Od momentu powstania portal odnotował ponad 8 milionów odwiedzin. Każdego tygodnia publikowane artykuły czyta ponad 60 tys. osób, z czego 25 tys. Przedruki artykułów ukazują się także na łamach wielu portali prezentujących alternatywne spojrzenie na świat finansów. Cyklicznie udziela wywiadów dla Niezależnej Telewizji oraz prowadzi webinary o tematyce inwestycyjnej. Jest również konsultantem współpracującym z Centrum Adama Smitha.

Inwestowaniem zajmował się równolegle do pracy zawodowej, od 2008 roku zaczął intensywnie uczyć się, by poznać jak najlepiej rynki finansowe. Pierwsze artykuły na łamach bloga zaczął pisać, aby usystematyzować swoją wiedzę. Jego obecnym celem jest stworzenie portalu na miarę The International Forecaster ś.p. Boba Chapmana.

Piotr Głowacki

Licencjonowany Makler Papierów Wartościowych, Twórca Projektów Szkoleniowo-Inwestycyjnych, Trener i przede wszystkim Inwestor. Jest twórcą serwisu Infoinwestor.pl, z którego korzysta 15 000 użytkowników. W listopadzie 2015 r. został współzałożycielem Fundacji FxCuffs Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych wspierającej rozwój i edukacje Inwestorów Indywidualnych.

Serwis Infoinwestor.pl stworzony przez Piotra w 2009 r. początkowo był jego dziennikiem transakcji. Sporządził ponad 3000 analiz i opublikował prawie 20 000 wykresów. Firma w krótkim czasie szybko się rozwinęła i obecnie oprócz Szkoleń, analiz i Raportów o Stanie Świata organizuje również Seminaria Stacjonarne z zagranicznymi Traderami.

„Przychodzi kiedyś czas, gdy pieniądze schodzą na drugi plan a zaczyna liczyć się Misja. Tą misją dla mnie jest wspieranie Inwestorów w ich ścieżce do sukcesu na Globalnych Rynkach.”

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZEtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here