Naga MarketsAuthor: Images Money
Creative Commons Attribution License

Para ruszyła wczoraj na północ przełamując po drodze dotychczasowe poziomy oporu i wczorajsze poziomy Pivota by wybić górną bandę kanału wzrostowego z ostatnich tygodni. Funt mimo kłopotów wokół kluczowego poziomu 1.7000 przedarł się i wciąż mocny prze w górę. Trafiliśmy obecnie na nieznane wody, które nie były penetrowane od 2008 roku i wyprzedaży po upadku Lehman Brothers.

Obecnie warto poszukać oporu na którym para może się zatrzymać po takich wzrostach by skorygować nieco ostatni podpobje. Przełamane zostały ekspansje i obecnie patrzymy w okolice 1.7140 (Pivot R1), 1.7166 ekspansja 161.8% oraz 1.7180 (Pivot R2), a także 1.7200 – kolejna figura na drodze byków.Wsparciem dziś pozostają: Pivot Point na 1.7075, a także 1.7030 – źródło popytu z którego wyszedł ostatni rajd. Wciąż aktualny jest także poziom 1.6990/70  z uwagi na możliwe sprzedanie kanału wzrostowego w poprzek – po wybiciu górą może przyjść czas na wybicie dołem, czyli głęboka korekta przyspieszonych wzrostów.

GBP/USD 4-godzinny | Kliknij by powiększyć!

Powyższa analiza jest jedną z cyklu analiz przygotowywanych przez Comparic we współpracy z XM. Pozostałe analizy można znalezć codziennie na stronie XM.

XM_artykul

Polecamy założenie rachunku w XM lub wypróbowanie konta DEMO.

Promocja – Premia 30% do 10000$Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here