Naga Marketsgu

Popularny Kabel czyli GBP/USD na wykresie H4 oscyluje w okolicach lokalnego wsparcia 1,5410-15. Szerszy układ spadkowy i pojawiające się w dużej licznie świece z długimi, górnymi cieniami wskazują na chęć dalszych spadków. Ciekawy sygnał może pojawić się po przełamaniu wsparcia, wtedy kolejnym celem powinien być przynajmniej poziom 1,5325. W tym miejscu korekta miałaby podobny zasięg do poprzedniej, a warto dodać, że również dwa ostatnie ruchy wzrostowe miały bardzo zbliżony zasięg.

gu op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ


Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCAD/JPY – upadek wsparcia H4
Następny artykułMonnari [MON], Wojas [WOJ] – Gorące spółki dnia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here