Naga Markets

10 grudnia 2012 12:25

GBP/USD po wybiciu z linii trendu spadkowego, nie było w stanie pokonać oporu na 1.61250 czyli 61,8% Fibo ruchu spadkowego od 21.09.2012, zaliczając podwójny szczyt.

Po spadku linia trendu spadkowego zadziałała znowu jako opór i w tej chwili cabel znowu podszedł pod tą linie nie mogąc jej przełamać. Jeśli linia ta zostanie wyraźnie odrzucona może to być okazja do otwierania shortów z potencjalnym zasięgiem w okolicach 1.6000.

Jeśli cena przebije linię, wtedy warto zaczekać na retest tym razem od góry i wtedy w przypadku odbicia moze to być dobry moment do otwierania longów z zasięgiem na 1.61250.

GBP/USD w ciekawym miejscu

Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułIntroducing Broker – o biznesie, rodzajach IB oraz zniżkach oferowanych przez Comparic.pl
Następny artykułLiczby za Listopad z Thomson Reuters, FXall i CLS Bank Report
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here