Naga Marketsgu

Na interwale H1 pary GBP/USD trwają bardzo dynamiczne spadki. Po porannej, delikatnej korekcie kurs ponownie ruszył na południa. Korekta wykonała test poprzedniej, pokonanej już strefy SR. Układ szczytów pozostaje prospadkowy. Aktualnie toczy się walka na lokalnym wsparciu łączącym poprzednie dołki. Warto obserwować ten poziom, gdyż jego upadek będzie oznaczał dalsze spadki do kolejnego wsparcia. Oznaczałoby to koleje 70 pipsów przestrzeni do potencjalnych zysków.

gu op

TopOption, oferuje 81% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here