Naga MarketsPara GBPUSD rośnie od trzech miesięcy a styczeń to znaczące przyspieszenie aprecjacji funta. Kluczowym punktem na historycznej mapie był 12. stycznia, kiedy doszło do przebicia ważnych wrześniowych maksimów i od tamtej pory kurs nieprzerwanie rósł.

Do przesilenia doszło dopiero 25. stycznia a kolejny dzień to “inside bar” z długim górnym cieniem. Dopiero dzisiejsza sesja rzuciła nieco więcej światła, przełamując piątkowe minima, natomiast przestrzegałbym przed zbyt szybkim powrotem siły dolara. Notowania znajdują się wciąż powyżej największej korekty z interwału D1, dlatego poziom 1.400 wydaje się ciekawym momentem do pozycji long z potencjałem przynajmniej do 1.42 i wyżej.

By wykorzystać analizę i zainwestować na GBPUSD
sprawdź ofertę 
Brokera HotForextokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykuł“Przede wszystkim uczciwość wobec siebie i samoświadomość” – wywiad z Rolfem z Tradeciety
Następny artykułDolar wypływa na powierzchnię
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here