Naga MarketsNotowania głównej pary walutowej z funtem brytyjskim w ramach ostatnich kilkunastu dni znajduje się w dynamicznym trendzie spadkowym, który doprowadził do przełamania lokalnych poziomów wsparcia. W wyniku tego niedźwiedzie dotarły do silnego poziomu konfluencji dwóch czynników technicznych.

Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepszego brokera zagranicznego CFD, gdzie można głosować również na Easy MarketsRysunek 1. Analiza techniczna,GBPUSD,D1,30.04.2018

Wspomnianymi czynnikami technicznymi są linia trendu oraz geometria 100%, które w konfluencji tworzą silny obszar, który daje możliwość większego odreagowania. Warto zatem zwrócić uwagę na jutrzejsze dane dotyczące produkcji przemysłowej publikowane o 10:30.

Rysunek 2. Analiza techniczna,GBPUSD,H4,30.04.2018,źródło: investing.com

Zobacz bogatą propozycję opcji waniliowych brokera Easy Markets

Ewentualne lepsze dane od prognoz powinny być impulsem dla przynajmniej krótkoterminowego odreagowania. Wówczas pierwszym celem dla byków wydaje się być lokalny opór zlokalizowany w rejonie cenowym 1.3900.

Rysunek 3. Analiza techniczna,GBPUSD,H4.30.04.2018

W tej sytuacji warto zastanowić się nad kupnem opcji call z terminem realizacji co najmniej dwa tygodnie.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here