Naga Markets
gu

Na wykresie H4 pary GBP/USD panuje długoterminowy trend spadkowy, a ostatnio cena porusza się w ruchu bocznym. Aktualnie kurs dotarł do strefy oporu, która tworzy tę konsolidację. Powstała tam świeca pin bar, pokazująca reakcję podaży przy tej strefie. Dodatkowo jest to odbicie od linii trendu spadkowego. Wydaje się, że mamy sygnał do spadków z celem przy wsparciu. Należy także pamiętać o danych makro z Wielkiej Brytanii o godzinie 10:30, które mogą znacząco wpłynąć na notowania tej pary.

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

gu op

OptionTrade, oferuje 78% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 178 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarnetokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZłoto – ponownie na kluczowym wsparciu
Następny artykułPrzegląd setupów Price Action: EURJPY, GBPCHF, NZDUSD, USDJPY 4 lutego 2015
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here