Naga MarketsOd około dwóch tygodni na wykresie GBP/USD dostrzegalne są niemal nieprzerwane spadki, które obecnie są korygowane. Dłuższa biała świeca ostatniej sesji handlowej w tym roku znajduje się obecnie strefie oporu. Czy to dobry moment na krótką sprzedaż GBP/USD?


Dzisiejszej nocy mogliśmy zaobserwować znaczące osłabienie się amerykańskiego dolara. Powody tak gwałtownych ruchów nie są do końca znane, jednak miały one również wpływ na wykres GBP/USD.

Popularny kabel traci głównie za sprawą zbliżającego się terminu rozmów pomiędzy Londynem a Brukselą. Ich wynik przesądzi w jakiej formie opuszczą Unię Europejską Brytyjczycy. Jeżeli spojrzeć na wykres GBP/USD z szerszej perspektywy, to dzisiejszy ruch może być testem przebitego w grudniu dolnego ograniczenia kanału spadkowego.

gbpusddailyDodatkowo, pomiędzy 1,2300/40 znajdziemy dosyć szeroką strefę oporu, umiejscowioną na ostatnich lokalnych dołkach. Te dwa sygnały oraz fakt dość sporego rozciągnięcia GBP/USD (warto porównać rozmiary świeczek z poprzednich dni) powoduje, że rośnie prawdopodobieństwo spadków.

kabel

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

uTrader oferuje 76% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here