Naga Markets
Od około dwóch tygodni na wykresie GBP/USD dostrzegalne są niemal nieprzerwane spadki, które obecnie są korygowane. Dłuższa biała świeca ostatniej sesji handlowej w tym roku znajduje się obecnie strefie oporu. Czy to dobry moment na krótką sprzedaż GBP/USD?


Dzisiejszej nocy mogliśmy zaobserwować znaczące osłabienie się amerykańskiego dolara. Powody tak gwałtownych ruchów nie są do końca znane, jednak miały one również wpływ na wykres GBP/USD.

Popularny kabel traci głównie za sprawą zbliżającego się terminu rozmów pomiędzy Londynem a Brukselą. Ich wynik przesądzi w jakiej formie opuszczą Unię Europejską Brytyjczycy. Jeżeli spojrzeć na wykres GBP/USD z szerszej perspektywy, to dzisiejszy ruch może być testem przebitego w grudniu dolnego ograniczenia kanału spadkowego.

gbpusddailyDodatkowo, pomiędzy 1,2300/40 znajdziemy dosyć szeroką strefę oporu, umiejscowioną na ostatnich lokalnych dołkach. Te dwa sygnały oraz fakt dość sporego rozciągnięcia GBP/USD (warto porównać rozmiary świeczek z poprzednich dni) powoduje, że rośnie prawdopodobieństwo spadków.

kabel

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

uTrader oferuje 76% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSzacunek GUS: Polska inflacja w grudniu 2016 +0,8%
Następny artykułW 2016 roku cena ropy wzrosła o ponad 44%.
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here