Naga MarketsPo danych z amerykańskiego rynku pracy umocnił się dolar. Spada zarówno EURUSD jak również GBPUSD, ale ciekawiej sytuacja wygląda na tym drugim. W styczniu przybyło 151 tys. miejsc pracy w sektorze pozarolniczym, ale jest to wynik prawie 20% niższy od prognoz. Natomiast z drugiej strony spadła stopa bezrobocia na co również prognozy nie wskazywały.

GBPUSD po ruchu spadkowym trwającym od połowy grudnia do stycznia przez ostatnie 2 tygodnie realizował odbicie. Aktualny szczyt pokrywa się ze zniesieniem 50% wcześniejszego ruchu spadkowego. W ostatnią środę udało się bykom wyjść górą z kanału wzrostowego, a dzisiaj pojawiła się próba powrotu do wnętrza tego kanału. Jeżeli cena nie utrzyma się powyżej 1.4500 to pierwszym celem spadków będzie 1.4400, a kolejnym dolne ograniczenie kanału wzrostowego w rejonie 1.4200. Jeżeli jednak cena utrzyma się powyżej kanału i wrócą teraz wzrosty to najbliższe opory znajdują się na 1.4560, 1.4600.

Otwórz pozycję na GBPUSD u brokera FX Grow. 
FX Grow oferuje bezpłatne konto i spread od 0,00001, a na swojej stronie udostępnia bezpłatnie pełny kalendarz makroekonomiczny.

Interwał H4

Wykres GBPUSD dla interwału H4.
Wykres GBPUSD dla interwału H4.

Już w następną środę [10 lutego] o godzinie 18:00 zapraszamy na bezpłatny webinar: “POZNAJ TRADING HARMONICZNY OD PODSTAW”.

Nie jest wymagane posiadanie aktywnego konta u brokera, który to szkolenie realizuje.

Podczas sesji szkoleniowej omówione zostaną następujące zagadnienia:
– przegląd aktualnej sytuacja na wybranych indeksach i walutach
– formacje: abcd, motyl, gartley, nietoperz, krab
– Znaczenie trendu
– istotne aspekty tradingu harmonicznego

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego zachęcamy do zarejestrowania się już dziś.

invest

WEZMĘ UDZIAŁ W DARMOWYCH WEBINARACH
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here