Naga MarketsAuthor: Images Money
Creative Commons Attribution License

Wypowiedzi Marka Carney’a i jego tłumaczenia się z ostatnich komentarzy mówiących, że stopy procentowe mogą wzrosnąć szybciej niż rynki oczekują, zepchnęły funta w dół. Mark Carney stwierdził przed parlamentarną komisją, że wcześniejsza wypowiedź dotyczyła prywatnych poglądów oraz że podwyżki stóp procentowych będą stopniowe i ograniczone. Niemniej całe przesłuchanie ma mieszany wydźwięk i są również pozytywne informacje. 'Kabel’ znalazł nabywców w dołku na 1.6980 (Pivot S2), jednak wciąż zagrożone jest wsparcie 1.6950/55 (Pivot S3 + linia trendu). Kolejnym kluczowym wsparciem okazuje się także poziom 1.6920 – dołek ubiegłego tygodnia. Niemniej rynki wciąż mogą szukać okazji do kontynuacji wzrostów, nie zapominając jednak o nadchodzących danych z USA o nastrojach konsumentów (dziś) oraz zamówieniach na dobra trwałe (jutro).

Tłumaczenie fragmentów wypowiedzi członków BoE w Comparic na żywo.W kwestii danych z USA polecamy nasz dzisiejszy artykuł na stronie XM: Nastroje niemieckich przedsiębiorców słabną, ale to konsumenci z USA rozdają karty.

Zobacz także analizę: GBP/USD na tygodniowym.

GBP/USD 4-godzinny | Kliknij by powiększyć!

Powyższa analiza jest jedną z cyklu analiz przygotowywanych przez Comparic we współpracy z XM. Pozostałe analizy można znalezć codziennie na stronie XM.

XM_artykul

Polecamy założenie rachunku w XM lub wypróbowanie konta DEMO.

Promocja – Premia 30% do 10000$

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here