Naga MarketsNa wykresie dziennym można zauważyć silny impuls wzrostowy. Świeca z dnia 17.01.2017 charakteryzowała się silną presją popytową i bardzo wysokim wolumenem. W trakcie sesji została domknięta luka bessy oraz przełamany opór przy okrągłym poziomie 1,2200. Aktualnie na wykresie powstała formacja podwójnego inside bar’a. Warto przyjrzeć się wykresowi o mniejszej perspektywie czasowej.

Uzyskaj dostęp do około 200 instrumentów finansowych dzięki Noble Markets >>

gbpusdpro-edaily2001171

Wykres czterogodzinny pokazuje siłę impulsu. Należy zwrócić uwagę na zwiększający się wolumen oraz na przyspieszenie wzrostów po domknięciu luki spadkowej. Struktura ruchu również pokazuje przewagę strony popytowej. Zamkniecie świeć miało miejsce powyżej maksimów świec poprzedzających. Aktualnie można zaobserwować, że notowania przetestowały wsparcie w postaci 38,2% zniesienia FIBO oraz wstęgi średnich, która zmienia kierunek na wzrostowy. W sytuacji braku ustalenia nowego szczytu kurs może przetestować okolice silnego wsparcia przy psychologicznym poziomie 1,2200. Konfluencją dla obszaru będzie 61,8% zniesienia FIBO i podstawa świecy o pokaźnym wolumenie, która prawdopodobnie będzie broniona.

gbpusdpro-eh42001171


comapric forex noblemarkets

Więcej analiz i komentarzy rynkowych można znaleźć na stronie Noble Markets. Zapoznaj się z ofertą brokera wchodząc w świat inwestycji FX/CFD.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here