Naga MarketsKabel stuka w kolejne opory i przełamuje je z hukiem. Pozytywne protokoły BoE i dobra passa gospodarki zachęcają inwestorów do kupna w dołkach.

Aktualnie para przełamała ostatnie spadki korygujące i uderzyła w opór 1.6900, gdzie teoretycznie powinno znajdować się dużo podaży, jednak Price Action zapowiada rychłe przełamanie poziomu i dalszy marsz w górę po Pivot R1 na 1.6930, a może też opór 1.6950. Średnia zmienność na parze w ostatnich dniach nie powala, jednak wczoraj mieliśmy znaczne przyspieszenie. Jeśli tempo zostanie utrzymane, to możemy spodziewać się ataku na 1.7000.

Dziś publikacja szacunkowej dynamiki PKB w I kwartale w UK (godzina 10:30), ale też licznych wskaźników wyprzedzających. Jeśli wpiszą się one w dobrą passę danych makro, ciężko będzie znaleźć dołek, który można by kupić. Jeśli natomiast dane te rozczarują, możemy zobaczyć odreagowanie w kierunku Pivot S1 i S2 na 1.6850/40 oraz 1.6800.

GBP/USD 30-minutowy
Kliknij by powiększyć!

Powyższa analiza jest jedną z cyklu analiz przygotowywanych przez Comparic we współpracy z XM. Pozostałe analizy można znalezć codziennie na stronie XM.

XM_artykul

Polecamy założenie rachunku w XM lub wypróbowanie konta DEMO.

Promocja – Premia 30% do 10000$Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here