Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!


O godzinie 10:30 poznaliśmy wyniki brytyjskiego raportu pracy, które okazały się na tyle korzystne (spadek stopy bezrobocia do 5.6% oraz kolejne kilkadziesiąt tysięcy nowych miejsc prac), że wypchnęły GBP/USD powyżej 1.50. Pół godziny później (11:00) publikowane były natomiast finalne odczyty CPI w strefie euro. Pokryły się z rynkowymi oczekiwaniami – CPI bazowe opadło do 0.6%, jednak pełne zanotowało wzrost do -0.1%, co przełożyło się na delikatne umocnienie EUR w stosunku do USD.

Dzisiaj czeka nas jeszcze sporo odczytów w Kanadzie oraz USA. Oprócz CPI kanadyjskiego i amerykańskiego, o godzinie 14:30 poznamy również sprzedaż detaliczną w kraju Klonowego Liścia. Weekend rozpoczniemy natomiast o 16:00, zaraz po publikacji indeksu zaufania konsumentów oraz indeksu wiodącego Biura Cenzusowego.

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: GBP, NZD, EUR

SŁABE: CHF, NOK

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

– NZD/USD – naruszenie poprzedniego szczytu

GBP/JPY – czas na małą korektę?

USD/JPY – na ważnym wsparciu

GBP/USD (H4) po dobrych danych dotyczących brytyjskiego zatrudnienia wybił ponad 1.50 pokonując istotną strefę oporu, którą tworzy 38.2% Fibo oraz ograniczenie rozrysowane wzdłuż świecy spadkowej z pierwszej połowy marca. Warto jednocześnie zauważyć, że cena złapała kilka świeczek wcześniej silne wsparcie nad 200-okresową średnią ruchomą. Obecnie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na retest strefy oporu (obecnie wsparcia) od góry i pojawienie się sygnału umożliwiającego zakup.

EURGBPH4 17.04

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here