Naga MarketsOd 7 września GBPUSD zyskiwał na wartości co zakończyło się na poziomie 1.5660. Wzrosty przybrały formę korekty prostej ABCD gdzie AB = CD. Dwa tygodnie temu nastąpiły spadki, które zniosły cały ruch wzrostowy z pierwszej połowy września.

Przebite zostało wsparcie, które zatrzymywało spadki przez ostatnie 4 miesiące. Obecnie podaż próbuje przebić kolejne wsparcie na poziomie 1.5100, a po jego wybiciu otworzy się droga najpierw do poziomu 1.5000, a później do minimów z 2015 roku na poziomie 1.4560. Alternatywnie jeżeli strona popytowa przebije nowy opór na poziomie 1.5160 to skieruje się najpierw do 1.5330, a następnie do 1.5450.

Załóż konto (nawet DEMO) w FX GROW i prawidłowo wytypuj zatrudnienie w sektorze pozarolniczym w Stanach Zjednoczonych i wygraj 500zł. Nonfarm Payroll to jeden z ważniejszych indykatorów makroekonomicznych w USA potrafiący wprawić w ruch świece na platformie w ponadprzeciętny sposób. Oczy wszystkich aktywnych traderów będą w piątek o godzinie 14:30 zwrócone ku monitorom ich komputerów (typuj tutaj).

Wykres GBPUSD dla interwału H4.
Wykres GBPUSD dla interwału H4.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here