Naga MarketsNotowania pary walutowej GBPUSD pokonały w ubiegłym tygodniu konfluencję wsparcia, na którą składała się linia trendu wzrostowego biegnącą od dołka z marca 2017 oraz horyzontalny poziom 1.3711.

Dodatkowo wybicie to potwierdziło formację podwójnego szczytu, gdzie pierwszy szczyt stanowią maksima ze stycznia, a drugi z kwietnia br. Ruch mierzony wynikający z tejże formacji to około 640-pipsów, a zatem istnieje obecnie potencjał do spadku w kierunku 1.3070.

Traderzy mogą teraz rozglądać się za okazjami sprzedażowymi po korektach. Ciekawe miejsce stanowi przełamany obszar wsparcia stanowiony przez linię trendu oraz horyzontalną strefę ponad 1.3711. Ponowny test tego regiony byłby dobrą okazją, aby dołączyć do sprzedających, którzy obecnie trzymają kurs w ryzach.

Handel na analizowanym instrumencie umożliwia broker XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here