Naga Markets
Na wykresie miesięcznym widzimy linię, która od 4 lat nie pozwala na zdobycie wyższych poziomów, linię która za każdym razem hamuje wzrosty. Teraz zbliżamy się do niej, być może jutro lub w przyszłym tygodniu jej dotkniemy.


W ujęciu dziennym z linią bessy pokrywa się opór składający się z poprzednich dwóch, nieudanych prób sforsowania tej słynnej linii. Widzimy, że za każdym razem wywoływała ona mocne cofnięcie. Czy tym razem też tak będzie? Być może, jedyne co wskazuje na szanse jaj trwałego przebicia to fakt, że poprzednie dwa cofnięcia nie były tak mocne jak wcześniejsze, a także to, że zbliżamy się do trzeciego już testu tej linii w dość krótkim czasie. Cały czas obowiązuje trend wzrostowy, więc może do trzech razy sztuka? Problemem zdaje się być umacniający się dolar, który pomimo silnego Funta może zatrzymać wzrosty.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here