Naga Marketsgu

Na interwałach H1-H4 można dostrzec, że podaż nabiera sił pod znaczącym oporem. Także na wykresie dziennym powstała wczoraj świeca – pin bar, która może być zapowiedzią spadków. Na powyższym jednogodzinowym interwale widać, że tworzy się coś na kształt formacji RGR. Kurs jeszcze wzrasta, ale te wzrosty zdają się kończyć poniżej wczorajszych maksimów. Wybicie czerwonej linii powinno wywołać falę spadków, a cele powinno być wsparcie, które od dołu tworzy trwającą konsolidację.

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

gu op

OptionTrade, oferuje 78% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 178 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułBlok po 22 – 4 luty 2015: GBP/USD, USD/CAD, AUD/JPY, EUR/AUD
Następny artykułZłoto – pod linią korekty
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here