Naga MarketsW trakcie czwartkowej sesji funt szterling do dolara amerykańskiego (GBP/USD) przesuwał się w dosyć ciasnym zakresie handlowym. Wydarzenia dzisiejszej nocy i zaskakujące dla wszystkich rezultaty exit poll podających początkowe wyniki wyborów wywołały silną aprecjację pary walutowej.

W związku z tym w trakcie dzisiejszej sesji liczymy na dalsze wzrosty i retest poziomu 1.5945-1.5500. Gdyby jednak scenariusz nie został zrealizowany wtedy możemy obserwować ruchy spadkowe. Celem intraday w tym przypadku wydaje się być przede wszystkim 1.5350.

08052015GBPUSDH1

Kabel w ujęciu dziennym przesuwa się oczywiście w silnym trendzie wzrostowym. Dopiero zejście pod wsparcie 1.5150 odwróci tendencję na spadkową i pozwoli niedźwiedziom znowu przejąć kontrolę nad GBP/USD.

Alternatywnym sposobem obecnego zagrywania Kabla jest typowy range trading, czyli granie na odbicia od dolnych i górnych ograniczeń kanału – w którym obecnie GBP/USD się przesuwa.


Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokeraACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here