Naga MarketsPara potocznie zwana ‘kablem’ runęła dziś rano ok 75-80 pips zokolic 1.5570 do 1.5490, gdzie znajduje się popyt wynikający z dołka utworzonego w piątek, któremu towarzyszy barierowy poziom 1.5500. Jest to jeden z tych poziomów, na których traderzy wierzący w umocnienie funta mogliby stawiać swoje bidy. Spodziewamy się, że odbicie od tego poziomu może przetestować szczyt ubiegłego tygodnia po 1.5600, a nawet szczyt z 21 maja po 1.5670.

Scenariusz spadkowy zakłada test poziomu 1.5385/60 a głębsze spadki trafią na popyt na poziomie 1.5270 i już sam test tego poziomu powinien być dla byków sygnałem, że trzeba rozważyć pogląd na tę parę. Póki co jednak, jako techniczne byki, liczymy na szybką kontynuację ruchu wzrostowego bez zbędnego nurkowania.

XM_1506_GBPUSDH4

Tymczasem już w środę odbędzie się posiedzenie Federalnego Komitetu Otwartego Rynku, które najprawdopodobniej wywoła silne ruchy na parach z dolarem. Kierunek i zakres tych ruchów w dużej mierze zależą od tego, na ile członkowie komitetu zmienią swoje prognozy gospodarcze, a zachodzą obawy, że poprzednie były nadmiernie optymistyczne w świetle wyników za I kwartał.

——————————————————————————–

xm_logo1Na analizę zaprasza broker XM.

Sprawdź ofertę XM oraz promocje dla klientów!

 tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here