Naga MarketsWczorajsza sesja na popularnym kablu przebiegała w bardzo interesujący sposób, najpierw próba zrzucenia graczy, którzy zagrali na wybicie w górę a później udana próba wyrzucenia z pozycji traderów, którzy uwierzyli w spadki. Tym samym powstała ciekawa świeca o pozytywnej wymowie.

Kurs opuszcza kanał boczny w którym znalazł się w końcówce września. Mocnym wsparciem pozostaje wczorajszy dołek oraz strefa wsparcia zbudowana na maksimum dnia 3 sierpnia oraz najwyższym dziennym zamknięciu z okresu 2-miesięcznej konsolidacji.

By wykorzystać analizę i zainwestować na GBPUSD
sprawdź ofertę 
Brokera HotForex

Punkt docelowy dla wzrostów kulminuje w okolicy 1.35-1.36 a więc w obszarze świecy odrzucenia w połowie września. Zasięg zatem jest dość spory i wynosi niemal 300 pipsów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBitcoin to nowa mania tulipanowa? 900% zysku w 2017!
Następny artykułNiemieckie CPI najlepsze od czterech miesięcy
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here