Naga MarketsOd 7 września trwa odbicie na GBPUSD. Dzisiaj w czwartek cena próbuje wyjść ponad zniesienie fibo 50% ostatniego ruchu spadkowego. Jeżeli to się powiedzie to kolejnymi celami wzrostów będą 1.5570 i 1.5720. Ewentualna słabość byków sprowadzi cenę do poziomu 1.5330. W dniu dzisiejszym rynki czeka bardzo ważne wydarzenie makro. Będzie to decyzja FED w sprawie stóp procentowych. Im bliżej do decyzji tym większa zmienność pojawi się na rynku.

Wykres GBPUSD dla interwału H4.
Wykres GBPUSD dla interwału H4.

Broker FX Grow funkcjonujący w modelu egzekucji zleceń: ECN, STP umożliwia bezpłatne korzystanie z 3 platform transakcyjnych MT4, Growpro, Netstation.

Szersza perspektywa W1

GBPUSD porusza się w trendzie spadkowym, a obecne wzrosty przybrały formę flagi. Dopiero wyjście powyżej poziomu maksimum z czerwca czyli 1.5930 zwiększy prawdopodobieństwo, że obecne wzrosty nie są tylko korekcyjnym odbiciem. Z drugiej strony przekroczenie dołka z czerwca czyli 1.5160 da sygnał, że odbicie jest już zakończone i dołek z 2015 roku może został pogłębiony.

Wykres GBPUSD dla interwału W1.
Wykres GBPUSD dla interwału W1.

FX_GROW_logo_200x250Tę analizę zasponsorował dla Państwa broker FxGrow – buduj swój kapitał z FxGrow na rachunkach ECN, ECN Plus oraz SWAP Free, które cechują wyjątkowo niskie spready, atrakcyjne platformy do wyboru oraz depozyt minimalny $100 i $1000.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here