Naga MarketsW zeszłym tygodniu GBPUSD przebił wsparcie na poziomie 1.5330 i ruszył na południe. Spadki zatrzymało kolejne wsparcie 1.5160, które dzisiaj spowodowało odbicie. Możliwe, że zobaczymy re-test przebitego wsparcia, które obecnie stało się oporem i powrót do spadków. Na tym poziomie znajduje się również poziom fibo 23,6% ostatniego ruchu spadkowego co wzmocni tę strefę. Gdyby wspomniany opór został wybity to GBPUSD wróci do konsolidacji, w której poruszał się od lipca 2015 roku. Jeżeli wrześniowy dołek zostałby pogłębiony to spadki może zatrzymać dopiero poziom 1.5000.

Wykres GBPUSD dla interwału H4.
Wykres GBPUSD dla interwału H4.

Interwał H1

Od prawie dwóch tygodni GBPUSD poruszał się w kanale spadkowym i dzisiaj nastąpiła próba wyjścia z niego górą. Po takim ruchu odreagowanie musiało się pojawić, ale czy spowoduje to odwrócenie trendu na tą chwilę jest to mniej prawdopodobny scenariusz.

Wykres GBPUSD dla interwału H1.
Wykres GBPUSD dla interwału H1.

FX_GROW_logo_200x250Tę analizę zasponsorował dla Państwa broker FxGrow – buduj swój kapitał z FxGrow na rachunkach ECN, ECN Plus oraz SWAP Free, które cechują wyjątkowo niskie spready, atrakcyjne platformy do wyboru oraz depozyt minimalny $100 i $1000.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here