Naga Markets

Para GBP USD znajduje się w korekcie od początku bieżącego tygodnia i kiedy korekta zaczęła się już łamać, ukazały się rozczarowujące protokoły Federalnego Komitetu Otwartego Rynku, które odebrały dolarowi siły. GBP/USD dostał silnego przyspieszenia, a nocna sesja utrzymała się w tonie wzrostowym. Pokonaliśmy strefę oporu 1.6125/50 i cena walczy o 1.6170. Pokonanie tego poziomu otwiera drogę do kluczowego oporu 1.6250 wspieranego dalej przez 1.6275.

Silnym poziomem wsparcia jest dzisiejszy poziom Pivot Point, który wypada dokładnie na 1.6125, który stanowi szczyt wtorku. W grze mamy także aktualny poziom wsparcia 1.6070 będący dzisiejszym Pivot S1, a także źródłem popytu po wczorajszych protokołach. Często po znaczących danych i silnym impulsie cena lubi wracać niemal do źródła. Nie twierdzę, że tak będzie i w tym przypadku, jednak możliwość taka wciąż istnieje.Dziś dla funta kluczowe będzie oświadczenie Banku Anglii. Zobacz jak wyglądają prognozy dużych banków.

GBPUSDH1 przed BoeŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here