Naga Markets
Na wykresie miesięcznym widzimy silny trend wzrostowy, któremu udało się przełamać trwającą od ponad 4 lat, zatrzymującą wszelkie wzrosty linię bessy. Aktualnie mamy do czynienia z retestem przełamanej niedawno linii bessy.


W spojrzeniu dziennym na popularnego “kabla”, widzimy dokładniej linię trendu wzrostowego, nawiasem mówiąc miałem nadzieję, że wczorajsza świeca pokryje w całości poniedziałkową świecę spadkową, tworząc formację objęcia hossy w bardzo ciekawym miejscu, podobnie jak w poprzednim miejscu zaznaczonym czerwonym okręgiem. Tak się jednak nie stało. Myślę, że linia trendu wzrostowego może zostać przełamana na wykresie dziennym, aczkolwiek wierzę w siłę trendu i powrót do wzrostów, co na wykresie tygodniowym będzie widoczne jedynie jako długi cień u dołu, który naruszył TL.

Jednocześnie nakładają się na siebie trzy elementy, wspomniane już TL, linia bessy oraz dość znaczące wsparcie. Możliwe, że któryś z tych trzech elementów zadziała i GBP/USD będzie kontynuował wzrosty.Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: lukasz.nowacki@comparic.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPoranny komentarz makro – środa 15 stycznia
Następny artykułEURJPY – objęcie hossy
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here