Naga Marketsgu

Na interwale H4 pary GBP/USD cena porusza się w dość nieregularnej konsolidacji. Warto zauważyć jak silnie kurs reaguje na wsparcie. Aktualnie po lekkim naruszeniu i obronieniu tej strefy zaczynają się pokazywać świece z długimi cieniami u dołu. Wydaje się, że może to być kolejna silna reakcja popytu na tym poziomie. Jeżeli tak będzie kurs w dość krótkim czasie powinien wzrosnąć pod poziom oporu.

gu op

TopOption, oferuje 81% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 181 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here