Naga MarketsPara GBP/USD spadła w tym tygodniu o około 200 pips i dotarła do ostatniego dołka z 8-10 września, który wywołał pierwszą poważniejszą korektę trzymiesięcznych spadków. Spadki na kabu wywołane były z jednej strony osłabieniem danych napływających z Wielkiej Brytanii i lekką zmianą tonu przekazu z Banku Anglii, który nieco jastrzębią retorykę z połowy roku zamienił na neutralną w sierpniu/wrześniu, a także z powodu bezprecedensowej siły dolara, który umocnił się w III kwartale o przeszło 7%.

Polecam: BTMU: USD kończy III kwartał ekstremalnie wykupione. Co dalej?Para po spadkach trafia właśnie wsparcie na 1.6070, które ostatnim razem zawróciło cenę na przeszło 400 pips. Czy i tym razem byki będą tak zdeterminowane by obronić ten poziom. Dolar jest chętnie kupowany przed odczytem Non Farm Payrolls szczególnie kiedy analitycy spodziewają się solidnego odczytu.

XM_GBPUSDH4_310

XM_artykulPowyższa analiza Forex jest jedną z cyklu analiz przygotowywanych przez Comparic we współpracy z XM. Pozostałe analizy można znalezć codziennie na stronie XM.

Polecamy założenie rachunku w XM lub wypróbowanie konta DEMO.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here