Naga MarketsNa popularnym kablu w końcu przyszła korekta. Pozostaje pytanie czy jest to tylko korekta i trend wzrostpwy będzie nadal kontynuowany, czy jednak czekają nas głębsze spadki?


Na wykresie tygodniowym widzimy, że spadki przysżły w idealnym momencie tz. linia, która od 4 lat zatrzymywała wszelkie wzrosty zadziałała i tym razem.


W ujęciu dziennym obserwujemy, że kanał nadal się trzyma. Idealnym miejscem do zakończenia korekty byłoby miejsce, gdzie występuję konfluencja kilku czynników: ograniczenie kanału, wsparcie oraz strefa popytu. Pytanie tylko czy cena tam dotrze, albo czy tam się zatrzyma, bo nawet gdy spadki będą głębsze i opuszczą dołem kanał wzrostowy, nie będzie to jednoznaczne z końcem trendu wzrostowego. Poczekajmy na to co pokaże nam rynek.

Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułForumowy Konkurs Giełdowy – Mosek nadal na prowadzeniu
Następny artykułETF
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here