Naga MarketsNotowania pary walutowej GBPUSD kontynuując trend wzrostowy, wzniosły się dziś na poziomy widziane ostatnio w 2016 r., kiedy to cena osuwała się po referendum ws. Brexitu.

Wczoraj natomiast przełamany został opór na 1.4244, gdzie znajdował się marcowy szczyt. W piątek opór ten został przetestowany, a w rezultacie utworzyła się niedźwiedzia formacja pin bar, która została już zanegowana, co wskazuje na znaczną siłę strony popytowej, która obecnie zdominowała ten rynek.

Biorąc pod uwagę panujący obecnie trend wzrostowy oraz silne momentum, można rozglądać się za okazjami do kupna po cofnięciach. Najbliższe wsparcie przy takim scenariuszu znajduje się w okolicach 1.4244. Kolejne stanowi linia trendu prowadzona od okolic dołka z listopada 2017 r.

Jeśli natomiast mowa o potencjalnym celu dla pozycji długiej, to warto tu zachować elastyczność i nie nastawiać się na konkretne poziomy. Nie ma bowiem żadnych istotnych oporów, które powstrzymywały kupujących w nieodległej przeszłości.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here