Naga MarketsW dniu dzisiejszym opublikowane zostały dane na temat inflacji producenckiej w USA. Były to jedne z ostatnich danych makro przed przyszłotygodniowym posiedzeniem FED. Zgodnie z oczekiwaniami rezerwy federalnej inflacja wzrosła i to w sposób bardziej dynamiczny niż było to prognozowane. Zbliżające się posiedzenie powoduje sporą zmienność ponieważ nikt do końca nie jest w stanie określić jak na pierwszą podwyżkę zareagują rynki.

Na GBPUSD dla interwału godzinowego strona popytowa pokonała w dniu dzisiejszym opór na poziomie 1.5190 i równocześnie zbliżyła się do oporu na 1.5240. Co ciekawe grudniowy ruch wzrostowy przybrał formę korekty prostej ABCD, dla której cena właśnie dotarła do poziomu równości AB=CD.

Wykres GBPUSD dla interwału H1.
Wykres GBPUSD dla interwału H1.

Spróbuj tradingu na GBPUSD u brokera FX Grow. Pokaż swoje umiejętności na rynku i zgarnij nagrody w konkursie PIP WARS (suma nagród to aż 10000$).

Szersza perspektywa, interwał D1

GBPUSD kontynuuje dzisiaj odbicie rozpoczęte 2 grudnia. Najbliższym oporem jest poziom 1.5240 (niebieska linia na wykresie D1), a mocniejszy opór jakim jest miesięczne maksimum znajduje się na poziomie 1.5330 (przerywana czerwona linia na wykresie D1).

Wykres GBPUSD dla interwału D1.
Wykres GBPUSD dla interwału D1.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here