Naga MarketsOpcje Binarne GBP/USD

Kabel jest w silnym trendzie spadkowym co wyraźnie widać na wykresie Ichimoku H4. Jednak ostatnie sesje to korekta wzrostowa, która doszła do niebieskiej linii Kijun, która stanowi opór w trendzie spadkowym.

Widać pojawiającą się podaż (świeca z długim górnym cieniem) i teraz może nastąpić powrót do spadków. Pamiętać trzeba, że zawsze zagranie z trendem (a to jest właśnie takie) ma większe szanse powodzenia niż gra “pod prąd”.

Option Trade

OptionTrade, oferuje 78% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym otworzyliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 178 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru wzrostów, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Ciekawą alternatywą są również Opcje Długoterminowe, gdzie można grać na wygasanie za kilka dni – a biorąc pod uwagę siłę trendu, para ma dużą szansę na to żeby być niżej.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne  a także ForumConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here