Naga Markets
Para GBP/USD dotarła do bardzo ważnego miejsca jakim jest ponad 4 letnia linia bessy. Jest to zatem bardzo istotny, długoterminowy opór. Wydaje się, że Funt może mieć siłę do przełamania tej linii. Jutrzejszy piątek będzie ostatnim dniem tradingowym w listopadzie, zobaczymy zatem jak będzie wyglądała świeca miesięczna.


W ujęciu tygodniowym widać, że na wspomnianą już linię bessy nakłada się również strefa oporu utworzona ze szczytów z ostatnich kilkunastu miesięcy, jest to zatem także ważny opór. O tym, czy ewentualne przebicie jest trwałe będziemy mogli się dowiedzieć w piątek wieczorem, oglądając świecę tygodniową. Jeżeli do końca tygodnia nie nastąpi atak strony podażowej, który mógłby uformować tygodniową świecę niezdecydowania, a popyt zaprowadzi kurs na nieco wyższe poziomy, będziemy mogli z dość dużym prawdopodobieństwem mówić o przełamaniu kluczowego oporu w postaci strefy SR i linii bessy.

W taki sposób tworzą się długoterminowe trendy, po wybiciach formacji, w których kurs poruszał się przez długi czas, aczkolwiek do tego potrzebny będzie jeszcze silny impuls popytu.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here