Naga MarketsWciąż trudno prognozować co dalej stanie się z funtem. Brytyjska waluta wrażliwa jest na kwestie polityczne związane z toczącymi się rozmowami w sprawie Brexitu. Werbalny ping pong pomiędzy Davidem Davisem oraz głównym negocjatorem ze strony UE Michelem Barnierem pokazuje, jak ciężki okres przed nami – przekonują analitycy Lloyds Bank w swoim najnowszym komentarzu. 


Jednocześnie, spoglądając na wykres GBPUSD dostrzegamy, że niewiele się zmieniło w ostatnich dniach. Para pozostaje w szerokiej konsolidacji, a kluczowe wsparcie na poziomie 1,3300 ponownie powstrzymało niedźwiedzie przed dalszą przeceną funta.

Odbierz darmowy Big Bank Report

Bank nie oczekuje szybkiej zmiany obecnej sytuacji i prognozuje dalszą konsolidację, aż do stycznia przyszłego roku. Gdyby jednak doszło do przebicia kluczowego wsparcia na 1,3300 wówczas spadki mogłyby zatrzymać się dopiero w rejonie 1,3100-1,3050. Nieco mniej prawdopodobny scenariusz w którym GBPUSD wybija górą obecny trend boczny zakończy się najpewniej testem okolic 1,3560/80 – czytamy w komentarzu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here