Naga MarketsWciąż trudno prognozować co dalej stanie się z funtem. Brytyjska waluta wrażliwa jest na kwestie polityczne związane z toczącymi się rozmowami w sprawie Brexitu. Werbalny ping pong pomiędzy Davidem Davisem oraz głównym negocjatorem ze strony UE Michelem Barnierem pokazuje, jak ciężki okres przed nami – przekonują analitycy Lloyds Bank w swoim najnowszym komentarzu. 


Jednocześnie, spoglądając na wykres GBPUSD dostrzegamy, że niewiele się zmieniło w ostatnich dniach. Para pozostaje w szerokiej konsolidacji, a kluczowe wsparcie na poziomie 1,3300 ponownie powstrzymało niedźwiedzie przed dalszą przeceną funta.

Odbierz darmowy Big Bank Report

Bank nie oczekuje szybkiej zmiany obecnej sytuacji i prognozuje dalszą konsolidację, aż do stycznia przyszłego roku. Gdyby jednak doszło do przebicia kluczowego wsparcia na 1,3300 wówczas spadki mogłyby zatrzymać się dopiero w rejonie 1,3100-1,3050. Nieco mniej prawdopodobny scenariusz w którym GBPUSD wybija górą obecny trend boczny zakończy się najpewniej testem okolic 1,3560/80 – czytamy w komentarzu.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDolar osłabia się po paczce danych ze Stanów Zjednoczonych
Następny artykułRosja zaprezentuje projekt regulacji kryptowalut 28 grudnia
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here