Naga MarketsAuthor: Images Money Creative Commons Attribution License
Author: Images Money
Creative Commons Attribution License

Para walutowa GBP/USD (funt brytyjski do dolara amerykańskiego) ponownie podchodziła do poziomu oporu 1.5500 (tak zwany retest), jednak nie była w stanie utrzymać się ponad nim. Na wykresie H1 doprowadziło to do przełamania dołka 1.5400 i odwrócenia sytuacji technicznej intraday ze wzrostowej na spadkową.


W trakcie przedpołudniowego handlu inwestorzy powinni nadal obserwować wspomniany przed chwilą opór 1.5500. Ostatnie dynamiczne wzrosty na Kablu nie odpuszczą bowiem tak szybko i na pewno będziemy świadkami kolejnych prób jego trwałego przełamania. Ważnym sygnałem potwierdzającym realizację scenariusza świadczącego o przewadze byków będzie powrót do kanału wzrostowego.

Alternatywą dla re-testu 1.5500 jest silniejsze osunięcie i pokonanie wsparcia znajdującego się na wysokości 1.5350. Jeżeli chodzi natomiast o ponowne odwrócenie tendencji rynkowej na wzrostową, to cena musi pokonać co najmniej 1.5495, aby zmienić obecny trend podażowy.

0105GBPUSDH1

Poziomy oporów intraday (1.5450, 1.5500) i wsparć (1.5350, 1.5250).


Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokeraACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here