Naga Markets’Kabel’ uderzył parę dni temu we wsparcie wynikające z dołka z marca bieżącego roku, gdzie znajduje się strefa popytu. W średnim terminie ciągle znajdujemy się w trendzie wzrostowym, który jest aktualnie korygowany, głównie na fali zawiedzionych oczekiwań wobec Banku Anglii, a także poprawiającej się sytuacji gospodarczej USA. Tak więc spadki mogą zakończyć się już niedługo, jeśli byki znajdą dość sił i powodów by kontynuować wzrosty, a mogą potrwać znacznie dłużej, na co wskazywałaby geometria ostatnich fal spadkowa-wzrostowa-spadkowa w połączeniu z długoterminowymi poziomami wsparcia/oporu.

GBP/USD Dzienny | Kliknij by powiększyć!
GBP/USD Dzienny | Kliknij by powiększyć!

Na niższym interwale widzimy konsolidację ceny w okolicy dołka ubiegłego tygodnia, która prawdopodobnie została spowodowana brakiem nowych impulsów fundamentalnych, a także strefą popytu 1.6530 – 1.6470. Para już siódmy dzień ślizga się po dolnej bandzie kanału spadkowego i ma sporo miejsca na odreagowanie w górę do któregoś z poziomów:1.6600 – górne ograniczenie konsolidacji po szczytach 4 ostatnich dni,

1.6650 – strefa podaży z 20 sierpnia,

1.6680 – szczyt 20 sierpnia,

 

GBP/USD 1-godzinny | Kliknij by powiększyć!
GBP/USD 1-godzinny | Kliknij by powiększyć!

XM_artykulPowyższa analiza jest jedną z cyklu analiz przygotowywanych przez Comparic we współpracy z XM. Pozostałe analizy można znalezć codziennie na stronie XM.

Polecamy założenie rachunku w XM lub wypróbowanie konta DEMO.

invest

Promocja – Premia 30% do 10000$Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here