Naga Marketsgu

Kurs GBP/USD porusza się w trendzie spadkowym. Aktualnie na wykresie H4 można zaobserwować trwającą już dość długi okres konsolidację. Wydaje się, że kluczowe jest wsparcie, od którego kurs odbijał się już kilka razy oraz linia trendu. Szukając miejsca do zagrania na spadki warto ustawić się przy wczorajszych maksimach lub odrobinę niżej przy poziomie 1,57, który wyraźnie był ostatnio odrzucany. Na tym poziomie mamy czytelny opór, a także w okolicach przebiega linia trendu.

gu op

TopOption, oferuje 81% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 181 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here