Naga Marketsgu

Na interwale H4 pary GBP/USD, kurs kolejny raz znalazł się na bardzo ważnej strefie wsparcia. O godzinie 10:30 poznamy ważne dane w Wielkiej Brytanii, które mogą ustawić kierunek na resztę dnia. Technicznie można liczyć na przynajmniej krótkotrwałe odbicia od wsparcia. Jeżeli dane osłabią Funta, ciekawą opcją może być zagranie na spadki ale już po przełamaniu strefy np, podczas pierwszej korekty. Upadek wsparcia wskaże na dominację sprzedających, a przestrzeń do spadków jest całkiem spora tj. do kolejnego wsparcia.

gu op

TopOption, oferuje 81% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 181 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here