Naga Marketsgu

Na wykresie H4 pary GBP/USD obserwujemy kolejne odbicie od strefy wsparcia okolic 1,4050. Od końca lutego poziom ten jest niezwykle często i dokładnie respektowany. Także obecnie spadki wyhamowały przy tym poziomie i cena próbuje wyjść na wyższe poziomy. Na wykresie dziennym w minionym tygodniu mieliśmy tu zarówno pin bara jak i formację objęcia hossy. Możliwe więc, że odbicie rozwinie się i cena jeszcze wzrośnie.

gu op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUSD/CAD – w trendzie spadkowym
Następny artykułMiraculum [MIR], Grajewo [GRJ] – Gorące spółki dnia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here