Naga Marketsgu

Nadal możemy obserwować osłabienie się Funta do wielu walut w tym szczególnie do USD. Powyższy fragment wykresu to interwał H1 pokazujący ruch ceny wewnątrz kanału spadkowego. Aktualna korekta jest dość płaska i jak na razie nic nie wskazuje na to aby miała się przerodzić w coś więcej. Warto więc kolejny raz czekać przy górnej krawędzi i oporze jaki wyznacza poprzedni dołek czyli okolic 1,4230 i tam szukać okazji do gry na spadki. Taki scenariusz powtarzał się już kilka razy w ostanim czasie.

gu op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ


Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułEUR/GBP – w trendzie wzrostowym
Następny artykułAgora [AGO], Eurocash [EUR] – Gorące spółki dnia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here