Naga MarketsBieżący tydzień rozpoczął się spadkami na GBPUSD. W dniu wczorajszym przełamane zostało wsparcie na 1.4400, a dzisiaj zaraz po pojawieniu się informacji o zamachu terrorystycznym w Brukseli nastąpiło umocnienie dolara do większości par walutowych.

GBPUSD przełamał kolejne wsparcie na poziomie 1.4300 i obecnie zmierza do rejonu 1.4220 – 1.4150. Warto pamiętać, że przy takich wydarzeniach często emocje biorą górę i cały ruch, jaki występuje na rynku w kolejnych dniach jest korygowany.

Na wykresie można zauważyć również, że ostatnie 3 tygodnie to ruch ceny w kanale wzrostowym, którego dolne ograniczenie znajduje się na poziomie 1.4150.


Jednym z tematów środowego webinaru będzie trading na bazie HOT NEWS. Szczegóły pod wykresem.

Interwał H4
Interwał H4

Styczeń 2014 dwa banki rekomendują “KUPUJ” akcje CD PROJEKT -> 1,5 miesiąca później cena akcji spada niemal 30%. Ten i inne przypadki omówimy podczas najbliższego webinaru. Przyjrzymy się oprócz rekomendacjom banków również gorącym news-om, skuteczności porad w programach TV, utartym sloganom typu: “pozwól zyskom rosnąć”.

Już w najbliższą środę [23 marca] o godzinie 18:00 bezpłatny webinar: “Jak podejmować dobre decyzje inwestycyjne? Inwestycyjne fakty i mity”.

Nie jest wymagane posiadanie aktywnego konta u brokera.

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego zachęcamy do zarejestrowania się już dziś.

invest

WEZMĘ UDZIAŁ W DARMOWYCH WEBINARACH
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here