Naga Marketsgu

Na wykresie H4 pary GBP/USD kurs testuje właśnie górną krawędź kanału wzrostowego. Dotychczas kanał był dokładnie respektowany, a cena poruszała się bardzo czytelnie, za każdym razem testując poziom poprzednich szczytów. Jeżeli ta będzie i tym razem to można spodziewać się niebawem korekty do poziomu wsparcia, jaki tworzą dwa poprzednie wierzchołki. Jest to obszar okolic 1,5470. W ten sposób można zagrywać krótkoterminowo, na dłuższą metę lepiej zaczekać na tym wsparciu i zagrać zgodnie z panującym trendem.

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

gu op

OptionTrade, oferuje 78% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 178 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSrebro – pod strefą oporu
Następny artykułQuercus [QRS], CD Projekt [CDR] – Gorące spółki dnia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here