Naga MarketsGBPUSD – para po osiągnięciu maximum w połowie kwietnia na poziomie 1.4375 poruszała się w trendzie spadkowym i tracąc 1325 pipsów dotarła do minimum tego roku 1.3050. Od początku tego miesiąca trwają słabe ruchy korekcyjne. Ostatnia wzrostowa świeca czerwca o zasięgu 150p utworzyła formacje Inside Bara ( wykres po lewej) , gdyż notowania w kolejnych dniach nie wyszły poza jej zakres.

Mając na uwadze, że powstała dywergencja pomiędzy oscylatorem MACD i wykresem ceny – możemy spodziewać się, że wybicie z IB nastąpi górą i wzrostowa korekta stanie się faktem. Najbliższy opór to górna krawędź lokalnego kanału spadkowego w którym para ostatnio się poruszała. Jeśli wybicie z IB nastąpiło by dołem to spadki mogą dotrzeć do kolejnego wsparcia  znajdującego sie 250p niżej.

GBPUSD Daily – Dywergencja pomiędzy MACD i kierunkiem poruszania się ceny wskazuje na nadchodzące wzrosty.

Analizy są zamieszczane równolegle na forum.comparic.pl i tam też można komentować i śledzić jak potoczyły się dalsze losy danej pary czy surowca oraz ocenić ich skuteczność. Analiza należy do cyklu “Pomiędzy teoria a praktyką”   i za parę dni sprawdzimy jej trafność.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here